Eternal-Tutoriale

Bun venit pe Eternal-Tutoriale!
Iti sugeram sa te CONECTEZI sau sa te INREGISTREZI daca nu ai deja un cont.
Echipa Tutoriale-CS

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Eternal-Tutoriale

Bun venit pe Eternal-Tutoriale!
Iti sugeram sa te CONECTEZI sau sa te INREGISTREZI daca nu ai deja un cont.
Echipa Tutoriale-CS

Eternal-Tutoriale

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un site pe care poti fi profesor si in acelasi timp elev. Sursa vietii tale. Tutoriale de toate genurile, informatii utile si articole.


    [W][W ][ W].[L][O][G][Z][O] [N][E].[R][O] Addr ess : 93.11 9.26.243:7777

    avatar
    Toshe


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 15/04/2014

    [W][W ][ W].[L][O][G][Z][O] [N][E].[R][O] Addr ess : 93.11 9.26.243:7777 Empty [W][W ][ W].[L][O][G][Z][O] [N][E].[R][O] Addr ess : 93.11 9.26.243:7777

    Mesaj  Toshe Mar Apr 15, 2014 11:42 am

    [b]HostName: LogZone [0.3z] (0.3 Interest Gained Pentru Inceput)
    Address: samp.logzone.ro
    Players: x / 100 Ping: 5  
    Mode: LOGZONE ® GF
    Map:  PROJECT-LOG
    Site: ww w.log zone. ro  
    Forum: logzone.ro/forum
    STAFF Capabil,matur dispus sa ajute in rezolvarea oricarei problema,Ownerii dispusi la orice sugestii
    Singurul server din Romania cu Dealer Ship propriu incluzand o parcare pe apa unde puteti gasii: barci,masini,elicoptere,scutere,motociclete si multe altele pe care le puteti privatiza  , toate eventurile functionabile , atat eventuri manuale cat si multe eventuri automate , multe alte noutati ce nu vedeti pe alte servere !
    Spawn-urile Mafiilor modificate, Misiuni proprii
    Noi,ne-am gandit si la playerii incepatori si de aceea am modificat si Interest Gained-u` de inceput va fi de 0.3 , pe majoritatea serverelor fiind 0.1
    Tombole organizate saptamanal pentru a va putea creea toate conditiile ambiante pe serverul nostru.
    Si multe altele , pe care doar intrand la noi ve-ti putea descoperii !
    Va asteptam pe server sa va distrati alaturi de noi.  Cheama-ti prietenii/colegii/rudele sa joace la noi pe server.

      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 9:17 am