Eternal-Tutoriale

Bun venit pe Eternal-Tutoriale!
Iti sugeram sa te CONECTEZI sau sa te INREGISTREZI daca nu ai deja un cont.
Echipa Tutoriale-CS

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Eternal-Tutoriale

Bun venit pe Eternal-Tutoriale!
Iti sugeram sa te CONECTEZI sau sa te INREGISTREZI daca nu ai deja un cont.
Echipa Tutoriale-CS

Eternal-Tutoriale

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un site pe care poti fi profesor si in acelasi timp elev. Sursa vietii tale. Tutoriale de toate genurile, informatii utile si articole.


    GTA.PRONION.RO ( The GF Server - MEGA UPDATE) Te-ai saturat de amatori si servere care tin cu saptamanile in mentenanta?Te-ai saturat de lag infernal?Te-ai saturat sa nu fii luat in seama ,liderii tai sa fie in staff si de favoritisme? Comunitatea PRONI

    avatar
    TurBo.


    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 03/03/2014

    GTA.PRONION.RO ( The GF Server - MEGA UPDATE)   Te-ai saturat de amatori si servere care tin cu saptamanile in mentenanta?Te-ai saturat de lag infernal?Te-ai saturat sa nu fii luat in seama ,liderii tai sa fie in staff si de favoritisme? Comunitatea PRONI Empty GTA.PRONION.RO ( The GF Server - MEGA UPDATE) Te-ai saturat de amatori si servere care tin cu saptamanile in mentenanta?Te-ai saturat de lag infernal?Te-ai saturat sa nu fii luat in seama ,liderii tai sa fie in staff si de favoritisme? Comunitatea PRONI

    Mesaj  TurBo. Mar Mar 04, 2014 1:11 am

    GTA.PRONION.RO ( The GF Server - MEGA UPDATE)

    Te-ai saturat de amatori si servere care tin cu saptamanile in mentenanta?Te-ai saturat de lag infernal?Te-ai saturat sa nu fii luat in seama ,liderii tai sa fie in staff si de favoritisme? Comunitatea PRONION iti ofera conditiile PERFECTE sa joci SAMP la cel mai ridicat nivel.

    Aici o sa aveti war FARA LAG , o sa va puteti juca toata ziua fara a avea vreun inconvenient.
    Playerii nostrii au invatat rapid sa se joace si sa se respecte unul pe altul,stafful este unul cu o experienta foarte mare in jocul asta si stiu sa gestioneze foarte bine orice situatie fara favoritisme.

    Dispunem de factiuni pasnice: CIVILIAN ; LICENSE FACTION ; TAXI COMPANY ; NEWS REPORTER ; MEDICS ;

    Dispunem de ganguri: Grove Street ;Los Santos Vagos ; Ballas ; Varios Los Aztecas ;

    Dispunem de departamente: Police Department ; F.B.I. Department ;N.G. Department

    Dispunem de mafii: The Mafia ; The Triads

    Dispunem de agentii: Hitman Agency

    Si special,mai dispunem si de 3 cluburi: NRG CLUB , NFS CLUB & BIKERS CLUB

    Pentru a fi totul cat mai interesant si jocul cat mai legat,pentru ca playerii sa interactioneze mai mult am creat si aliante intre ganguri si mafii -> Grove Street-The Triads-Los Santos Vagos vs. Ballas-The Mafia-Varios Los Aztecas

    Am adaugat DEALERSHIP -> Va puteti cumpara masini personale cu banii din joc pe care le puteti INMATRICULA si PARCA UNDE DORITI !!!

    Special pentru voi: Loterie din ora in ora ; Concursuri de tip "first who type" ; Concursuri de matematica ;!!! Si multe altele..

    Va asteptam sa incercati sa va convingeti !!!

    HostName: [0.3z]PRONION: The GF Server - MEGA UPDATE
    Address: gta.pronion.ro:7777
    Players: 160 / 250
    Ping: 32
    Mode: PRONION GF v0.7.4
    Map: San Andreas

      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 1:30 am